Blog

29 Ekim 2013 Cumhuriyet Bayramı 90. Yıl Kadıköy Video

29 Ekim 2013 Cumhuriyet Bayramı 90. Yıl Kadıköy Video

23 Nisan Ulusal Egemenlik & Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

        Çocuklarımız geleceğimizdir… Bugünü anlamlı kılan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı, sevgi ve şükranlarımızla anıyoruz.

Bostancı Gösteri Merkezi-Gülşen konseri

Hayranlarının büyük heyecan ve merakla beklediği yeni albümü “Beni Durdursam Mı?” ile müzik marketlerde geçtiğimiz günlerde yerini alan Gülşen, Bostancı Gösteri Merkezinde 14 nisan 2013 günü sahne alıyor.Yağmur Prodüksiyon olarak […]

Sami Yusuf Antalya’da

Azeri asıllı İngiliz sanatçı Sami Yusuf, Kutlu Doğum Haftası programı kapsamında Antalya’da konser verdi. Antalya Kültürlerarası Diyalog Merkezi (AKDİM) tarafından Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Antalya EXPO Center’da düzenlenen program, Kur’an […]

Konser Görüntüleriyle Gökhan Özen ‘Ezdirmem’ isimli parçasının video klibi

İstanbul Kadıköy’de sevenlerine konser veren Gökhan Özen Yağmur Prodüksiyon’un organizasyonda yer aldığı bu görsel showunu klip olarak yayınladı.

Beyaz Show 2012 Sezonu Hande Yener Mini Konseri

Geçtiğimiz sezonda yer aldığımız Kanal D’nin sevilen programı Beyaz Show Hande Yeneri ağırladı. Bu görsel ziyafette yer almaktan gurur duyuyoruz.

Canlı Para’dan Görüntüler

Transparan ve indoor LED ekranlarımızla projede yer aldığımız Fox Tv’de yayınlanan Canlı Para adlı programdan görüntüler.